• było, jest, będzie

2. Jesteśmy z Wami już 8 lat
  3. Wyróżnili nas
  4. Napisali o nas
Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. Dziś, po 8 latach witryna forum ma ponad 5.500 odsłon dziennie. Łącznie odwiedzono ją ponad 4 mln razy.
Napisano na forum 290.000 razy...

Rok po powstaniu forum została zarejestrowana fundacja, a Forumowicze zaczęli wspominać o zorganizowaniu spotkania "na żywo". Wydawało się wtedy, że czeka nas typowe spotkanie
użytkowników for internetowych. Tymczasem był to początek wielu wyjątkowych i niezapomnianych zdarzeń.

"Zloty Forumowiczów" forum onkologicznego stały się już tradycją. Każdego roku we wrześniu i maju spotykamy się w grupie kilkudziesięciu osób w Żegiestowie, na granicy ze Słowacją. Gościmy w Pensjonacie "Zosia" nad Popradem.

Rok temu, z okazji 10 Zlotu Forumowiczów przygotowaliśmy niespodziankę - prezentację ze wspomnieniami z poprzednich Zlotów.
W styczniu minęło 8 lat od kiedy zostało założone forum onkologiczne.
Nikt wtedy nie przypuszczał, że stanie się ono najpopularniejszą witryną o tematyce
onkologicznej w polskojęzycznym internecie,
przyczyni do założenia fundacji i zbuduje wiele trwałych więzi i relacji.

Najważniejsze projekty fundacji -
Forum Onkologiczne oraz Zloty Forumowiczów były tworzone i są kształtowane do chwili obecnej przez bardzo wiele osób, z których ogromna większość to Wy - nasi podopieczni.

Można więc powiedzieć, że wszystko to, co mamy dziś jest dziełem społecznym i odpowiedzią na szeroko rozumiane potrzeby osób dotkniętych problemem choroby nowotworowej.

Jest jeszcze szczególna grupa, dzięki której przez lata skutecznie Wam pomagamy - to wspaniali lekarze, którzy bezinteresownie i z własnej woli przyłączyli się lub poparli nasz projekt i nigdy nie odmawiają nam pomocy. Dziękujemy wszystkim i mamy nadzieję na kolejne lata owocnych działań.
fragment witryny Polskiego Towarzystwa OnkologicznegoNaszą Fundację oraz Forum Onkologiczne poleca Polskie Towarzystwo Onkologiczne.
zdjęcie dyplomu

Za projekt Forum Onkologiczne otrzymaliśmy II miejsce w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie "Odkryj e-wolontariat".

zdjęcie fragmentu witryny Dziennika BałtyckiegoPrzez lata media śledziły działania naszej fundacji (więcej w: Fundacja w mediach).
zdjęcie fragmentu witryny Rynku Zdrowia

Jednak jako pierwszy napisał o nas Dziennik Bałtycki.

Witryna forum onkologicznego została wtedy nazwana
pierwszym w Polsce profesjonalnym forum onkologicznym.